K.Łękawa x2

D.Janiczek

G.Kłusek

M.Adamczyk

Tak liczną kadrą w tym sezonie jeszcze nie dysponowaliśmy, na mecz do Cikowic udało się 16 zawodników co być może okazało się kluczowe w tym spotkaniu. Udało się przerwać niechlubną passę porażek 2:3.

Początek pierwszej połowy wskazywał na dosyć łatwe spotkanie bo już pierwsza nasza groźna akcja zakończyła się zdobytym golem, dośrodkowanie Grzegorza Kłuska skutecznie wykorzystał Dawid Janiczek. Jednak to co stało się z naszą drużyną przez następne pół godziny, nie ma prawa się nigdy powtórzyć. Nasi zawodnicy uwierzyli już w końcowy sukces, zapominając o tym, że mecz trwa 80 minut. W tym okresie gry zabrakło kompletnie walki, nieraz zaangażowania a nieraz koncentracji przy własnej bramce. Potwierdzeniem tego były 3 stracone gole przez naszą drużynę w dosyć banalny sposób. Co prawda od czasu do czasu potrafiliśmy zagrozić bramce przeciwnika, ale nasze strzały były niecelne albo łatwo radził sobie z nimi golkiper gospodarzy. Do przerwy przegrywamy dwoma bramkami.

Na II połowę wychodzimy z 3 zmianami i kompletnie inaczej wygląda gra naszej ekipy oraz nastawienie do tego spotkania. Szybko udaje się zdobyć kontaktowego gola za sprawą wykorzystanego rzutu karnego przez Konrada Łękawę. Następnie bramkę zdobywa po indywidualnej akcji Grzegorz Kłusek i udało się w tym momencie doprowadzić do remisu. Na prowadzenie wyprowadza nas Marek Adamczyk, który po podaniu od Łukasza Kuski, będąc w trudnej sytuacji oddaje strzał, który ostatecznie znajduje drogę do bramki. Wynik ustala ponownie Konrad Łękawa za sprawą "jedenastki". Goście ostatecznie mecz kończyli w 9 po otrzymaniu dwóch czerwonych kartek za niesportowe zachowanie.